Richter Carl August (1770 - 1848)
Nové Město, Vyšehrad a Smíchov - pohled z jihozápadu, značeno ve štočku vpravo dole Radirt von Professor C. A. Richter, předloha V. Morstadt a J. Šembera, kolorovaný lept/papír, 42 x 55 cm, na papíře drobné skvrny, zahnědlý papír, stopy starší adjustace, lehce poškozené okraje listu (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |